Lietuvos studentų rinktinė žengė į Taipėjuje vykstančių pasaulio studentų žaidynių krepšio sporto šakos finalą! Lietuviai pirmadienį … 77:75 nugalėjo „braliukus“ latvius.

Mūsų šalies rinktinė prastokai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio atsiliko 13:17.

Viskas pasikeitė antrajame ketvirtyje. Jį lietuviai laimėjo 23:16 ir po pirmosios mačo dalies buvo priekyje 36:33.

Lietuvos rinktinė persvarą išlaikė ir trečiajame kėlinyje, bet jo pabaigą geriau sužaidė latviai ir rezultatą išlygino – 56:56.

Lemiamas ketvirtis klostėsi itin permainingai. Likus minutei, kelio traumą patyrė Regimantas Miniotas. Jis aikštę paliko ant neštuvų.

Nepaisant to, lietuviai sugebėjo laimėti rungtynes.

Lietuva: Ignas Vaitkus 20 (9/11 dvitaškių), Tomas Dimša 13 (5/8 metimų, 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai), Donatas Tarolis 13 (5/8 dvit., 6 atk. kam.).

Latvija: Guntis Sipolinis 23 (10/14 dvit., 9 atk. kam.), Linardas Jaunzemis 17 (6/12 dvit., 5 atk. kam.), Renaras Birkanas 12 (6/9 dvit.).