Sekmadienį Lenkijos rinktinė pasaulio čempionato 2022 m. atrankos I grupės rungtynėse namuose 3:0 nugalėjo Andoros futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę, tačiau prarado savo lyderį Robertą Lewandowskį.

Šiose rungtynėse R.Lewandowskis buvo pakeistas 63-ią minutę, o prieš tai spėjo pelnyti du įvarčius. Pirmadienį paaiškėjo, kad 32-ejų metų futbolininkas dėl kelio traumos tikrai nežais trečiadienio susitikime su I grupės lyderiais anglais.

„Jis pajautė skausmą kelyje“, – po rungtynių kalbėjo Lenkijos strategas Sousa.

„Klinikiniai tyrimai parodė dešiniojo kelio šoninio raiščio pažeidimą. Kadangi iki kitų rungtynių liko mažai laiko, mūsų kapitonas praleis artėjantį mačą, nes tai sukeltų per didelę riziką padidinti traumą“, – jau pirmadienį skelbiama Lenkijos rinktinės tinklapyje. „Šios traumos gydymas paprastai trunka nuo 5 iki 10 dienų, todėl R.Lewandowskis grįš į „Bayern“ kur jam bus atliekama tolimesnė reabilitacija“.

Net dviejų savaičių pertrauka R.Lewandowskis būtų išties skaudi: jis ne tik praleis susitikimą su Anglija, tačiau praleistų ir „Bundesliga“ rungtynes balandžio 3-ią prieš principinį „Bayern“ varžovą „RB Leipzig“, taip pat balandžio 7-ą įvyksiantį pirmą Čempionų lygos ketvirtfinalio susitikimą su Paryžiaus „Saint-Germain“.