Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    Ką nusimano šimonių kumelys apie pieną?    
                    
    
  
                                    Reikia iš grandinės išbraukti prekybos centrų . Ūkininkai turi padaryti korporacija su perdirbėjai , atidaryti specializuotos pieno produktų parduotuvės ir tada turės didesnę pelną . O dalį produktų galima parduoti prekybos centrui . 
                    
    
   @Andrius
                 Argi musu SEIMUNAI duos tam leidima kaip manai!
                    
    
   @Bevardis
                Jeigu bijoti kažką pradėti , tai reikia namie sėdėti .
                    
    
   @Andrius
                Pieno perdyrbejai aiškina neturi iš ko moket daugiau už piena bet gi musu SEIMUNAI  tokiu dalyku nemato kaip pieno perdyrbeju metine atskaita kiek uždyrba per metus, bet jie gi uždyrba iš ko?iš to pačio pieno b
                    
    
  
                                    Tik operacija. Pašalinti piktybinį navi(c)ką.
                    
    
  
                                    Tai gal seimunai pažiuretu kokius pelnus iš to musu pieno uždyrba perdyrbejai,prekybininkai!jei jiems pažabosit gobšuma tai ir pieno supirkimui bus daugiau lešu,nereiks rekt KOPERUOKITES!AR seime nelabai moka skaičiuot ten istaigu prikure 
                    
    
  
                                    Siulot vel o kolchozus burtis?o kurgi LAISVE žmogui pačiam sprest    jug žmogus karves melžia ,karves šeria prižiuri tai kodel žmogus negali turet savo sprendimo? Kaip gatves siaurint nereikia koperuotis kad nusprest!ar klauset žmoniu nuomones del gatviu siaurinimo!!!
                    
    
  
Šimonytė: pieno krizę spręsti gali kooperacija