Šiaulių „Gintros-Universiteto“ atvertė naują puslapį Lietuvos futbolo istorijoje. Šiaulietės antrąkart pateko į UEFA Čempionių lygos pagrindinį turnyrą, bet pirmąsyk iš pirmosios atrankos grupės pozicijos.

„Gintros-Universiteto“ futbolininkės lemiamose rungtynėse pirmadienį Gruzijoje 3:1 (1:0) nugalėjo Turkijos „Konak“.

Šiaulių komandai du įvarčius pelnė Ana Alekperova. Azerbaidžanietė 40-ąją minutę įmušė iš žaidimo, o 82-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį.

Pastarasis įvartis lietuvaites antrąkart mače išvedė į priekį. 55-ąją minutę rezultatą buvo išlyginusi Kader Hancar.

86-ąją minutę „Gintra-Universitetas“ pasižymėjo dar kartą. Įmušė Liucija Vaitukaitytė.

Daugkartinės Lietuvos čempionės užėmė pirmąją vietą 1 grupėje. Prieš tai Šiaulių komanda 4:0 sutriuškino Slovakijos Bardejovo „Partizan“ ir 6:0 Gruzijos „Martve“.

„Gintra-Universitetas“ pagrindiniame UEFA Čempionių lygos etape žais antrąjį kartą. Šiaulietės 2014–2015 metų sezone į varžybas prasibrovė kaip viena geriausių antrąją vietą atrankos grupėse užėmusių komandų. Tada Šiaulių ekipa nužygiavo iki aštuntfinalio ir pateko tarp 16-os stipriausių Europos vienuolikių.