"Šiaulių" krepšininkams nepavyko debiuto ULEB taurės turnyre pažymėti pergale. Šiauliečiai per pirmąsias A grupės rungtynes namie pralaimėjo Ankaros "Turk Telekom" ekipai 90:97 (24:22, 25:25, 16:28, 25:22).

Atkakli kova vyko visas rungtynes, tačiau dažniau pirmavo turkai. "Šiauliams" kartais pavykdavo perimti iniciatyvą, bet "Turk Telekom" ją vis susigrąžindavo. Antro kėlinio viduryje šiauliečiai spurtavo, kai paeiliui tritaškius sumetė Jose Olivero, Aurimas Kieža ir dukart Tomas Rinkevičius. Po šio spurto "Šiauliai" išsiveržė į priekį 41:35, bet iki didžiosios pertraukos sugebėjo išsaugoti tik 2 taškų pranašumą (49:47).

Trečiasis kėlinys prasidėjo įspūdingu turkų spurtu, po kurio tapo aišku, kad "Šiauliams" išplėšti pergalę bus labai sunku. Kėlinio viduryje "Turk Telekom" pirmavo 63:53 ir išsaugojo 10 taškų pranašumą iki jo pabaigos (75:65).

Ketvirtojo kėlinio viduryje šiauliečiams didžiulių pastangų dėka pavyko išlyginti rezultatą (83:83), bet turkams tai nebuvo didelis smūgis. Jie ramiai žaidė savo krepšinį ir greitai susigrąžino saugią persvarą (95:85). Per likusį laiką "Šiauliams" išsigelbėti nepavyko.

Šiauliečiai per mačą su turkais taip ir nesurado ginklo, kuris veiktų stabiliai - turkai nesuteikė šiauliečiams laisvės po krepšiu, neleido įsižaisti ir snaiperiams. Tuo tarpu puldami svečiai žaidė paprastai, bet efektyviai. Visas rungtynes "Turk Telekom" tempė į priekį du krepšininkai. Po krepšiu šiauliečius žudė Michaelas Wrightas. Neįtikėtinas rungtynes sužaidęs amerikietis pelnė net 37 taškus. Įdomu, kad beveik visus taškus jis pelnė metimais iš po krepšio (pataikė 15 iš 17 dvitaškių). Be to, M. Wrightas atkovojo 10 kamuolių ir per mačą surinko net 49 naudingumo balus. Didžiulė tikimybė, kad būtent jis taps naudingiausiu ULEB taurės turnyro pirmojo turo žaidėju. Jei M.Wrightas trumpam buvo sodinamas ant atsarginių žaidėjų suolo, iš jo estafetę perimdavo įžaidėjas Khalidas El-Aminas. Jis pelnė 25 taškus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

"Šiauliai": A. Kieža 19, A. Grantas 17, G. Maceina 15, J. Olivero 13, T.Rinkevičius 8, M. Ruikis 8, S. Kuzminskas 6, A. Masiulis 4.