Devintąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Šiaulių „Šiaulių“ klubas, kuris svečiuose po atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 80:71 (20:20, 23:16, 16:13, 21:22) privertė pasiduoti ketvirtąją nesėkmę patyrusią Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Svečiai nuo pat susitikimo pradžios išsiveržė į priekį ir persvarą išlaikė viso ketvirčio metu. Sužaidus šešias minutes Valdas Dabkus tritaškiu sumažino „Nevėžio“ deficitą iki minimumo (13:14), tačiau tiksliais metimais atsakė Gediminas Maceina ir Gintaras Kadžiulis, o „Šiauliai“ vėl pabėgo į priekį - 20:13. Po Gintaro Leonavičiaus paprašytos minutės pertraukėlės „Nevėžis“ spurtavo rezultatu 7:0 ir sužaidus dešimt minučių rezultatas lygus - 20:20.

Antrojo kėlinio pradžioje „Šiauliams“ dar pavyko išlaikyti nedidelę persvarą, tačiau vėliau „Nevėžis“ spurtavo 9:3 ir po Žydrūno Stankaus baudos metimų įgijo šešių taškų persvarą - 36:30. Į tai svečiai atsakė atkarpa 13:0 ir įpusėjus mačui vėl priekyje „Šiauliai“ - 43:36.

Po didžiosios pertraukos šiauliečiams pavyko dar šiek tiek atitrūkti. Sužaidus tris minutes G.Vileita tolimu metimu pirmą kartą padidino „Šiaulių“ persvarą iki dviženklės - 52:42. Nors porą kartų svečių pranašumas buvo pasiekęs vienuolika taškų, kėlinio pabaigoje „Nevėžis“ minimaliai priartėjo, tačiau po trijų kėlinių jau turi dešimties taškų deficitą - 49:59.

Puikiai lemiamą ketvirtį pradėję „Šiaulių“ krepšininkai po Mindaugo Kuzminsko tritaškio buvo įgiję net keturiolikos taškų persvarą (64:50), „Nevėžis“ tritaškių pagalba netrukus spurtavo 13:1 ir po Povilo Šakinio dvitaškio komandas teskyrė du taškai - 63:65. Visgi susitikimo pabaigą tiksliau sužaidė patyrę "Šiaulių" krepšininkai, kurie iškovojo pergalę rezultatu 80:71.