BEKO-LKL čempionate savo 14-ąją pergalę iškovojo „Šiaulių“ (14-15) klubas. Šiauliečiai namuose 77:51 (15:6, 26:11, 19:16, 17:18) lengvai įveikė Alytaus „Dzūkijos“ (16-14) krepšininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Šiaulių“ ekipa, kuri po Vytauto Šulskio bei Rolando Alijevo taiklių tritaškių įsiveržė į priekį (6:0). „Dzūkijai“ pirmuosius taškus, sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes, pelnė Fedoras Dmitrievas (6:2), tačiau sužaidus pusę kėlinio laiko, aikštelės šeimininkams pavyko išlaikyti 6 taškų pranašumą (8:2). Vis tik, Adamo Lapetos ir Giedriaus Gusto pastangomis Alytaus ekipai netrukus pavyko sušvelninti skirtumą iki (6:8). „Šiauliai“ į tai sureagavo tinkamai ir po minutės pertraukėlės surengė spurtą 7:0, kuris po pirmųjų 10 žaidimo minučių leido būti priekyje – 15:6.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Šiaulių“ spurtu 8:0, po kurio aikštelės šeimininkai pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą (23:6). Osvaldas Mačernis pagaliau nutraukė Alytaus „Dzūkijos“ trukusį taškų badą, įmesdamas dvitaškį (8:23), bet šiauliečiai ir toliau terorizavo dzūkų gynybą bei kėliniui įpūsėjus užtikrintai kontroliavo situaciją (25:10). Netrukus Julius Jucikas pratęsė šiauliečių dominavimą bei iki ilgosios pertraukos likus 4 minutėms padidino skirtumą tarp komandų jau iki (28:10). Nors F.Dmitrievas pataikė iš toli (13:28), tačiau vaizdas aikštelėje toliau išliko nepakitęs ir po dviejų kėlinių „Šiauliai“ solidžiai pirmavo – 41:17.

Trečiąjį ketvirtį taikliu tritaškiu pradėjo O.Mačernis, po kurio metimo skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 21 taško (20:41). Vis tik, V.Šulskis ilgai nelaukė ir greitai atstatė aikštelės šeimininkams turėtą 23 taškų pranašumą (43:20). Komandos dar porą kartų apsikeitė rezultatyviomis atakomis, tačiau įpūsėjus kėliniui „Dzūkijos“ situacija nei kiek negerėjo (47:27), o po to pačio V.Šulskio bei Gintaro Leonavičiaus tritaškių „Šiauliai“ vėl pirmavo 24 taškų skirtumu (53:29). Per likusį kėlinio laiką Alytaus klubui taip ir nepavyko nors kiek pristabdyti šiauliečių puolimo ir po 30 žaidimo minučių „Dzūkija“ turėjo jau 27 taškų deficitą – 60:33.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo R.Olanderio taikliu dvitaškiu, kuris leido aikštelės šeimininkams įgyti rekordinę persvarą (62:33), bet Paulius Dambrauskas greitai atsakė taikliomis baudomis (62:35). Netrukus Artūras Jomantas pratęsė „Dzūkijos“ spurtą, po kurio 4 iš eilės taškų bei dar vieno P.Dambrausko dvitaškio, alytiškiams kiek pavyko sušvelninti atsilikimą (41:62). Vis tik, po pasitarimo į aikštelę sugrįžę šiauliečiai vėl ėmėsi darbo ir iki rungtynių pabaigos likus žaisti 5 minutes, pergalė jau beveik buvo jų kišenėje (67:43). Per likusias minutes nieko netikėto neįvyko ir aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė lengvą „Šiaulių“ ekipos pergalę – 77:51.