Triuškinančiu pralaimėjimu savo pasirodymą Europos taurės turnyre baigė Šiaulių „Šiauliai“, išvykoje 87:110 (26:30, 13:36, 24:19, 24:25) nusileidę Zadaro „Zadar“ krepšininkams.

Šiauliečiai C grupėje su 1 pergale ir 5 pralaimėjimais liko paskutinėje, ketvirtoje vietoje. Zmago Sagadino auklėtiniai, iškovoję 3 pergales ir patyrę 3 nesėkmes, turnyrinėje lentelėje liko treti.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, ketvirtąją minutę susikrovę 7 taškų pranašumą – 12:5. Vis dėlto šiauliečių gynyba buvo pernelyg skylėta ir aikštės šeimininkai žaibiškai išlygino rezultatą – 12:12. „Šiaulių“ bandymą dar kartą atitrūkti (18:14) „Zadar“ krepšininkai nuslopino labai sėkmingai. Netrukus kroatai perėmė iniciatyvą bei rezultatyvų kėlinį laimėjo keturiais taškais – 30:26.

Antrajame ketvirtyje Zmago Sagadino auklėtiniai lietuvius pasiuntė į nokdauną. Legionierių Trento Pleistedo bei Vladimiro Boisa pastangomis „Zadar“ įgijo apčiuopiamą devynių taškų persvarą (35:26), o į Gedimino Oreliko dvitaškį šeimininkai atsakė penkiais taškais iš eilės – 40:28.

Sustabdyti įsisiautėjusių varžovų „Šiauliams“ nepavyko. Zadaro snaiperis Rokas Stipcevičius į svečių krepšį tritaškius leido vieną po kito, prie jo prisidėjo ir komandos draugai, o „Zadar“ pranašumas išaugo iki triuškinančio – 59:34. A. Sireikos ekipa ir toliau gynėsi tragiškai. Tuo tarpu net 66 taškus per 20 minučių surinkę kroatai pirmavo 27 taškais – 66:39.

Po pertraukos „Šiauliams“ pavyko atsigauti po „šalto dušo“. Mindaugo Kuzminsko ir Derricko Low pastangomis svečiai priartėjo iki 15 taškų – 72:57. Vis dėlto Nors šiauliečių žaidime atsirado viltis, „Zadar“ kėlinuko pabaigoje spurtavo ir prieš lemiamą susitikimo dalį įgijo 22 taškų persvarą – 85:63.

Ketvirtajame kėlinyje svečiams intrigos atkurti nebepavyko. „Šiauliai“ pralaimėjo rezultatu 87:110 ir baigė pasirodymą Europos taurės turnyre.

„Zadar“: Damiras Rančičius 25 (7/11 tritaškių), Trentas Plaistedas 16 (6 atk. kam.), Vladimeras Boisa ir Rokas Stipčevičius po 14, Tomislavas Ružičius 12, Micah Downsas 11 (8 atk. kam.).

„Šiauliai“: Arvydas Šikšnius 20, Mindaugas Kuzminskas 19. Derrickas Low 18, Vytautas Šarakauskas 15 (6 rez. perd.), Gediminas Orelikas 8, Mindaugas Žukauskas 5, Brandonas Brownas 2.