Sensacingą nesėkmę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate patyrė Šiaulių „Šiaulių“ (4/1) klubas, kuris savo aikštelėje 71:78 (20:25, 14:20, 24:11, 13:22) nusileido pastaruoju metu vis labiau įsibėgėjančiam Kėdainių „Nevėžiui“ (3/4).

Jau nuo pat pirmųjų dvikovos akimirkų į priekį išsiveržę Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai spurtavo antrojo kėlinio pabaigoje, kai po Tony Bishopo ir Vytenio Jasikevičiaus tikslių atakų įgijo dviženklę persvarą – 43:31.

Likus trims minutėms iki trečiojo ketvirčio pabaigos Laurynas Samėnas ir Chase'as Simonas tolimais metimais sumažino šiauliečių atsilikimą iki dviejų taškų (52:54), o paskutinę kėlinio minutę L.Samėnas dar vienu tritaškiu po labai ilgos pertraukos sugrąžino minimalų pranašumą Gedimino Petrausko vadovaujamai komandai – 57:56.

Tikru nervų karu virto ketvirtasis kėlinys. Jam įpusėjus „Nevėžio“ persvara tebuvo minimali (66:65), tačiau dvitaškius pataikė Darius Šilinskis bei T.Bishopas ir likus žaisti tris minutes kėdainiečių persvara šoktelėjo iki penkių taškų – 70:65. Nepaisant visų šiauliečių pastangų, svečiai išsaugojo nežymią persvarą ir iškovojo netikėtą pergalę rezultatu 78:71.

„Šiauliai“: P.Dia 20 (dvitaškiai 7/9, 6 atk. kam.), L.Samėnas 14 (6 atk. kam.), Ch.Simonas 12, L.Jacksonas 8 (6 atk. kam.), V.Šulskis ir S.Kuzminskas – po 7.

„Nevėžis“: T.Bishopas 12 (10 atk. kam.), T.Černeckis 11, D.Šilinskis (6 atk. kam.), Š.Kulevičius ir M.Girdžiūnas – po 10, G.Sirutavičius 8, V.Jasikevičius 7.