Per SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionato atsakomąsias aštuntfinalio rungtynes sekmadienį Rygos „Barons-LMT“, kurioje žaidžia Dainius Adomaitis ir Giedrius Gustas, namie rezultatu 70:62 (18:13, 13:18, 20:14, 19:17) įveikė Rygos VEF ekipą ir pateko į kitą etapą.

Pirmąją dvikovą „Barons-LMT“ laimėjo rezultatu 77:67.

D. Adomaitis nugalėtojams per aikštelėje praleistas 25 minutes pelnė 12 taškų (4/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo. G. Gustas aikštelėje praleido 31 minutę ir pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškių, 1/6 tritaškių), sugriebė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir padarė 2 klaidas.

Dėl kelialapio į finalo ketverto turnyrą „Barons-LMT“ kovos su „Šiauliais“.

Dėl kito kelialapio į lemiamas varžybas kausis Ramūno Butauto treniruojamas Rygos ASK ir Talino „Kalev/Cramo“. Rygos ekipa per atsakomąsias aštuntfinalio rungtynes namie sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“ 96:71 (35:11, 21:21, 17:18, 23:21) ir atsirevanšavo už netikėta pralaimėjimą Kėdainiuose rezultatu 52:54.