Pergalę Eurolygoje iškovojo Monako „AS Monaco“ (21/11) ekipa, kuri svetimoje arenoje 84:81 (23:22, 22:18, 12:20, 27:21) palaužė Miuncheno „Bayern“ (11/21) komandą.

Donatas Motiejūnas nugalėtojams per 23 minutes pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, tačiau pažeidė taisykles 2 kartus ir padarė 2 klaidas.

„AS Monaco“ į priekį vedė Mike’as Jamesas, surinkęs 28 taškus ir pakartojęs sezono taškų rekordą. Jis pataikė šešis tritaškius iš devynių.

Monako klubas rungtynes perlaužė, kai pelnė 10 taškų be atsako ir dviejų taškų deficitą pavertė į aštuonių taškų pranašumą 70:62.

Po to svečiai iki pirmavo iki mačo pabaigos. Tiesa, paskutinėje atakoje „Bayern“ galėjo išplėšti pratęsimą, bet Corey Waldenas buvo netikslus.

Monako ekipa su šia pergale sustiprino savo šansus turėti namų arenos pranašumą atkrintamosiose. Tuo tarpu „Bayern“ žaidžia tik dėl garbės.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 20 (4/4 trit.), Corey Waldenas 18, Zylanas Cheathamas 10 (5 atk. kam.), Isaac Bonga 9 (6 atk. kam.), DJ Seeley 8, Freddie Gillespie 6 (6 atk. kam.), Nielsas Giffey 5.

„AS Monaco“: Mike Jamesas 28 (6/9 trit.), Jordanas Loydas 14, Donatas Motiejūnas 9 (4 atk. kam.), Elie Okobo 9, Johnas Brownas 7 (6 atk. kam.), Donta Hallas 7, Jaronas Blossomgame 5 (4 atk. kam.).