Sezono mačą sužaidęs Irvingas vedė „Nets“ į pergalę

Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Bruklino „Nets“ (21/26) ekipa, namie 133:118 (35:23, 38:34, 30:39, 30:22) nugalėjusi Čikagos „Bulls“ (19/32) klubą.

Bruklino klubas jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau neturėjo prabangos lengvai nužingsniuoti iki pergalės. Coby White‘o tritaškis ketvirtojo kėlinio pradžioje sumažino skirtumą vos iki šešių taškų (99:105). Vis dėlto „Nets“ į tai atsakė galingu spurtu, po kurio spėjo atitrūkti ir triuškinančiu skirtumu (129:108) bei džiaugėsi apgynė namų sienas.

Galingą pasirodymą surengė „Nets“ lyderis Kyrie Irvingas, per 32 minutes pelnęs net 54 taškus (12/14 dvitaškių, 7/9 tritaškių, 9/10 baudų metimų), atkovojęs 5, perėmęs vieną ir praradęs 4 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius prasižengęs.

„Tai yra atvira žaizda, tačiau išėjimas ir aikštelę ir žinojimas, kad tai yra būtent ta vieta, kur mes susijungėme aukštesniu lygiu, tai tiesiog logiška“, – po rungtynių savo pasirodymą Kobe Bryantui dedikavo gynėjas. K.Irvingui mažai trūko ir iki karjeros rekordo, kurį amerikietis prieš penkerius metus pasiekė San Antonijuje (57 taškai).

Tuo tarpu Čikagos ekipa po mačo labiausiai nepatenkinti liko tuo, kad Zachas LaVine‘as (kaip ir K.Irvingas) nepateko į „Visų žvaigždžių“ rungtynes. Nusivylimo neslėpė ir „aukšto kalibro krepšininku“ jį pavadinęs komandos strategas Jimas Boylenas.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 22 (8 rez. perd., 1/6 tritaškių), Luke‘as Kornetas 19, Tomašas Satoransky 15 (8 rez. perd.), Thaddeusas Youngas 14 (4 rez. perd.), Shaquille‘as Harrisonas 12, Coby White‘as 11 (2/7 tritaškių).

„Nets“: Kyrie Irvingas 54 (7/9 tritaškių, 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Spenceris Dinwiddie 20 (7 rez. perd., 4/7 tritaškių), Taureanas Prince‘as 16 (8 atk. kam.), Jarrettas Allenas 12 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 5/5 dvitaškių), Garrettas Temple‘as 11.