Brazilijos rinktinė ketvirtadienį Japonijoje startavusiame olimpiniame futbolo turnyre 4:2 nugalėjo Vokietijos futbolininkus.

Matheusas Cunha jau 5-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Richarlisonas 7-ąją minutę antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė Brazilijos rinktinę į priekį 1:0. Netrukus puolėjas dar du kartus iš eilės šiose rungtynėse nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

M.Cunhai per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas nepakito.

Nadiemas Amiri 57-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:3.

Maximilianas Arnoldas 63-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir Vokietijos futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Bruno Guimaraesas 75-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau šį kartą kamuolį sėkmingai atrėmė Florianas Mulleris.

Ragnaras Ache 83-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir dar labiau sumažino skirtumą 2:3.

Paulinho per pridėtą rungtynių laiką taip pat pridėjo įvartį šiame susitikime ir įtvirtino Brazilijos rinktinės pergalę rezultatu 4:2.