0

Ispanijoje dieną buvo sužaistas vienas XXIII turo „La Liga“ mačas. Jame triuškinančią pergalę pasiekė „Barcelona“ klubas, kuris savų žiūrovų akivaizdoje net 6-1 sutrypė Madrido „Getafe“ futbolininkus.

„Barca“ į priekį išsiveržė jau 6 minutę kai įvartį po neįtikėtinai tikslaus Andreso Iniestos perdavimo įmušė Alexis Sanchezas. Verta paminėti, kad Čilės rinktinės puolėjas nutraukė 10 mėnesių įvarčių „sausrą“

Dar po septynių minučių antrą kartą „Getafe“ vartininką Jordi Codina nuginklavo katalonų lyderis Lionelis Messi. Daugiau įvarčių iki pertraukos nebuvo.

Antrojo kėlinio pradžioje „Barcelona“ pranašumą dar labiau padidino Davidas Villa. Kiek vėliau aikštėje po keitimo pasirodė jaunasis puolėjas Cristianas Herrera Tello, kuris jau po šešių minučių nuo savo išėjimo pradžios, įmušė ketvirtą klubo įvartį.

83 minutę „Getafe“ narys Alvaro Vazquezas sugebėjo įmušti bent garbės įvartį, tačiau „Barca“ į tai atsakė dar dvejais taikliais smūgiais. Paskutinėmis minutėmis dar spėjo pasižymėti Andresas Iniesta ir Gerardas Pique.

XXIII turo rezultatas:

„Barcelona“ 6 – 1 Madrido „Getafe“

6‘ [1 – 0] Alexis Sanchez 13‘ [2 – 0] Lionel Messi 58‘ [3 – 0] David Villa 79‘ [4 – 0] Cristian Herrera Tello 83‘ [4 – 1] Alvaro Vazquez 90‘ [5 – 1] Andres Iniesta 90‘ [6 – 1] Gerard Pique