Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį praėjusio sezono vicečempionas Vilniaus "Lietuvos rytas" svečiuose 76:82 (16:24, 19:25, 22:9, 19:24) turėjo pripažinti Prienų "Prienų" krepšininkų pranašumą.

Tai buvo dešimtoji "Prienų" pergalė iš eilės.

Po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai pirmavo 49:35, o po trijų - 58:57. Ketvirtajame kėlinyje vilniečiai buvo išsiveržę į priekį 65:60, o, likus žaisti 7 min. pirmavo 67:62. "Prienai" laimėjo atkarpą 12:0 ir, likus 1 min. 40 sek., atitrūko 74:67 bei nebepaleido pergalės iš rankų.

Be pralaimėjimų žengiančiai Prienų komandai Gintaras Kadžiulis pelnė 20 taškų, Gediminas Orelikas - 18, Symas Sanderis Venė (Siim-Sander Vene) - 12, Arnas Labuckas - 11, Arminas Urbutis - 10.

Antrąją nesėkmę patyrusiam "Lietuvos rytui" (4/2) 14 taškų pelnė Renaldas Seibutis, 13 - Janis Blūmas, 12 - Simas Buterlevičius, 11 - Mindaugas Katelynas.

Vilniečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 44-31, tačiau prasižengė net 34 kartus. Dėl išnaudoto penkių asmeninių pražangų limito rungtynes anksčiau laiko baigė Steponas Babrauskas, R. Seibutis ir S. Buterlevičius. "Prienų" krepšininkai metė net 47 baudų metimus ir pataikė 41 (87,2 proc.).

Utenos "Juventus" savo aikštėje 86:83 (23:19, 14:22, 21:13, 28:29) įveikė Šiaulių "Šiaulius".

Likus žaisti 3 sek., svečiai sumažino atsilikimą iki minimumo 83:84, bet uteniškių pergalę dviem baudų metimais įtvirtino Aidas Viskontas.

Utenos komandai (5/5) Laimonas Kisielius pelnė 15 taškų, Derikas Leonardas (Darrick Leonard) - 14, Nerijus Varnelis, Karolis Petrukonis ir Arvydas Čepulis - p 10.

Šiaulių ekipoje (5/4) 24 taškus surinko Laurynas Samėnas, 14 - Saulius Kuzminskas (11 atk. kam.).