Ir toliau Lietuvos krerpšinio lygoje (LKL) neklumpa Kauno „Žalgirio“ (10 ir 0) krepšininkai, namuose 97:71 (27:16, 29:22, 25:20) nesunkiai nugalėję Vilniaus „Sakalų“ (3 ir 11) ekipą.

Krepšį pirmieji Evaldo Baniulio tritaškiu „atrišo“ vilniečiai. Paulius Jankūnas netrukus atsakė septyniais taškais paeiliui (7:3), o įpusėjus pirmajam ketvirčiui žalgiriečiai pirmavo aštuoniais taškais (14:6). Likus dvejoms minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų (14:16), bet žalgiriečiai spurtavo 11:2  ir po dešimties minučių turėjo 11 taškų persvarą - 27:16.

Antrajame kėlinyje žalgiriečiai ėmė didinti persvarą, ir po T.Delininkaičio tritaškio skirtumas išaugo iki 15 taškų (34:19), o iki didžiosios pertraukos likus trims minutėms jis padidėjo dar labiau (51:31). Į rūbines vilniečiams teko išeiti turint 18 taškų  deficitą - 56:38.

Antroje rungtynių pusėje kauniečiai, spurtavę 10:0 po įspūdingo S.Weemso dėjimo nutolo 28 taškų skirtumu (66:38), bet netrukus Arvydas Gydra ir Laurynas Samėnas pataikė iš toli (68:44). Likus žaisti paskutinįjį kėlinį situacija aikštelėje nepasikeitė, o „Žalgiris“ pirmavo 81:58.

Paskutinėje rungtynių dalyje vilniečiams, pasinaudojus „Žalgirio“ klaidomis pavyko šiek tiek priartėti (65:87), bet pakeisti mačo eigą tapo praktiškai neįgyvendinama, tad Kauno krepšininkai šventė triuškinančią pergalę rezultatu 97:71.

„Žalgiris“: Mindaugas Kuzminskas 18 (6 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 14, Milovanas Rakovičius ir Paulius Jankūnas po 12, Tadas Klimavičius 10.

„Sakalai“: Laurynas Samėnas 16 (6 rez. perd.), Arnas Butkevičius 15, Evaldas Baniulis 14, Virginijus Sirvydis 7.