0

Antrąją Kalėdų dieną Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos septynerios rungtynės.

Ankstyvajame mače du svarbius taškus prarado Londono „Chelsea“ klubas, miesto derbyje namie sužaidęs lygiosiomis 1-1 su „Fulham“.

Nors treneris Andre Villas Boasas nuolatos pabrėžė kovą dėl pirmosios vietos čempionate, šios lygiosios sukomplikavo „Chelsea“ situaciją turnyrinėje lentelėje.

'Mėlyniesiems' antrojo kėlinio pradžia nežadėjo nieko blogo - 47 minutę Juanas Mata iš už baudos aikštelės ribų tiksliu smūgiu išvedė komandą į priekį, bet netrukus Bryanas Ruizas pergudravo Ashley Cole'ą ir surado Clintą Dempsey, kuris išlygino rezultatą.

Rungtynių pabaigoje „Chelsea“ spaudė varžovus bei turėjo progų išplėšti pergalę, bet vartus sėkmingai gynė jaunas vartininkas Davidas Stockdale'as.

Londono „Chelsea“ 1 - 1 Londono „Fulham“

47' [1 - 0] J.Mata

56' [1 - 1] C.Dempsey