Olandijoje vykusio Europos tarptautinių (šimtalangių) šaškių čempionato vyrų varžybose Lietuvos atstovas Edvardas Bužinskis užėmė dešimtąją vietą.

54-erių metų vilnietis surinko 11 taškų iš 18 galimų. E. Bužinskis iškovojo dvi pergales ir septynias partijas sužaidė lygiosiomis.

Aukso medalį iškovojo rusas Aleksejus Čižovas, sidabro - latvis Guntis Valneris, o bronzos - olandas Pimas Mersas (Pim Meurs). 1-5 vietas užėmę šaškininkai surinko po 12 taškų.

Valerijus Kudriavcevas (9 tšk.) užėmė 34-ąją, Aleksejus Domčevas (8 tšk.) - 47-ąją, o Anri Plaksijus (7 tšk.) - 55-ąją vietas.

Moterų varžybų nugalėtoja tapo Latvijos atstovė Zoja Golubeva, surinkusi 14 taškų. Sidabras atiteko Olandijos atstovei Ninai Hukman (Nina Hoekman, 12 tšk.), o bronza - Rusijos šaškininkei Ainai Sobakinai (11 tšk.).

Veronika Vilčinska (10 tšk.) užėmė 16-ąją, Romualda Šidlauskienė (8 tšk.) - 28-ąją, o Rima Danilevičienė (8 tšk.) - 29-ąją vietas.

Čempionate dalyvavo 34 moterys ir 68 vyrai.