Atėnų „Panathinaikos“ po atkaklios kovos sekmadienį namuose palaužė savo pagrindinį priešininką Pirėjo „Olympiacos“ rezultatu 81:77 (19:18, 14:18, 24:13, 24:28).

Rungtynės klostėsi permainingai, o šioks toks šeimininkų pranašumas išryškėjo tik trečiame kėlinuke. Be vieno iš savo lyderių Qyntelio Woodso rungtyniavę svečiai negalėjo sulaikyti įspūdingai rungtyniavusio Vassilio Spanoulo, kuris pelnė 27 taškus bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus – tokiu būdu gynėjo dėka „Panathinaikos“ surinko beveik pusę visų komandos taškų.

Ketvirtame kėlinuke „Olympiacos“ priartėjo, tačiau Eurolygos čempionai sugebėjo išlaikyti persvarą ir šventė pergalę.

Atėnų klubui Šarūnas Jasikevičius per kiek mažiau nei 16 minučių pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai), po du kartus atliko rezultatyvų perdavimą, atkovojo kamuolį bei suklydo, perėmė vieną kamuolį bei keturis kartus prasižengė.

Arvydas Macijauskas Pirėjo ekipai per daugiau nei 36 minutes pelnė 11 taškų (2/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 4/4 baudos), išprovokavo 8 varžovų pražangas, po dukart atkovojo, prarado bei perėmė kamuolį.

„Panathinaikos“: V. Spanoulis 27 (5 rez. perd.), M. Batiste 13 (11 atk. kam.), K. Winstonas 12, D. Diamantidis 10.

„Olympiacos“: L. Greer 23, M. Jackson 14 (7 atk. kam.), A. Macijauskas 11, R. Blackney ir G. Printezis (8 atk. kam.) – po 8.