0
TV3

Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate lyderis Radviliškio „Lokomotyvas“ pirmąjį ratą baigė nepraradęs nė vieno taško. 7-ojo turo rungtynėse „Lokomotyvas“ Kaune privertė pasiduoti nugalėtojų titulą ginančią „Celsio-Nautaros“ komandą ir iškovojo 7-ąją pergalę.

Prieš lyderių susitikimą „Celsį-Nautarą“ su „Lokomotyvu“ skyrė tk tai, kad kauniečiai yra sužaidę rungtynėmis mažiau. VDU sporto salėje vykusią dvikovą ekipos pradėjo aktyviai ir apsikeitė įvarčiais, o vėliau demonstravo atsargesnį futbolą. Ilsėtis su geresnėmis nuotaikos išėjo svečiai. 16 minutę tiksliu smūgiu „Lokomotyvą“ į priekį išvedė komandos kapitonas Justas Gulbinas.

Po pertraukos „Lokomotyvo“ persvarą padidino du Donato Paulausko įvarčiai. „Celsis-Nautara“ kovojo ir išlaikė įtampą iki pabaigos, tačiau paskutinę minutę „Lokomotyvo“ pergalę įtvirtino Arūnas Šteinas – 6:3 nugalėjo Radviliškio ekipa.

Kitos Kaune vykusios rungtynės buvo ne mažiau intriguojančios ir atkaklios. Vietos „Inkaras“ priemė sostinės „Bekentą“ ir pirmajame kėlinyje buvo priverstas vytis varžovus.

Antrajame kėlinyje „inkariečiai“ įjungė antrą pavarą ir trys Tado Stralecko įvarčiai buvo du kartus išvedę Kauno komandą į priekį, tačiau „Bekentas“ pademonstravo kovingumą ir abu kartus rezultatą išlygino. Paskutinį įvartį vilniečiai pelnė likus minutei (4:4).

Dar viena dvikova Kaune ankstyvą sekmadienio rytą tarp Kaišiadorių „Savingės“ ir Kauno rajono LSU-FRK „Atleto“ futbolininkų taip pat baigėsi lygiosiomis 4:4, o Alytuje įsibėgėjanti „Auskos komanda šventė dar vieną pergalę. Laimėjimą rezultatu 8:4 dzūkams lėmė penkių įvarčių serija nuo 5 iki 13 minutės. Tarp pasižymėjusių „Auskos“ gretose - prie komandos prisijungęs žinomas saugas Vytautas Lukša.