Ketvirtąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Iššūkio“ taurės turnyro A grupėje iškovojo ir antroje pozicijoje išliko Vilniaus „Sakalų“ krepšininkai, kurie ketvirtadienį namuose 96:75 (26:17, 22:19, 21:19, 27:20) įveikė Valgos „Valga Welg“ ekipą.

„Sakalų“ klubas puikiai pradėjo rungtynes ir po Vilmando Dilio dvitaškio su pražangas sužaidus tris minutes jau turėjo dviženklę persvarą - 10:0. Nors įpusėjus kėliniui svečiai iš Latvijos buvo beveik panaikinę visą vilniečių pranašumą(13:12), "Sakalai" kėlinį baigė dar viena atkarpa 13:5 ir po pirmųjų dešimties minučių jau pirmavo devyniais taškais - 26:17.

Antrajame kėlinyje „Sakalai“ dar labiau padidino savo pranašumą ir sužaidus šešias minutes po Lauryno Samėno tolimo metimo aikštės šeimininkai priekyje - 42:26. Iki kėlinio pabaigos varžovams pavyko truputį priartėti, tačiau įpusėjus rungtynėms vilniečiai pirmauja - 48:36.

Po didžiosios pertraukos aikštėje ir toliau dominavo vilniečiai, kurie išlaikė saugų pranašumą ir iškovojo ketvirtąją pergalę turnyre, varžovus įveikdami rezultatu 96:75.

„Sakalai“: E.Belousovas 17, L.Samėnas 12, R.Grinius ir R.Matulis - po 11, R.Ūzas 9 (10 atk. kam.), A.Šikšnius, V.Dilys, A.Labuckas ir V.Šarakauskas - po 8.

„Valga Welg“: R.Andersonas 17 (8 atk. kam.), R.Roosas 16, R.Hallikas 13, A.vasaras 12.