Skausmingą nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“. Lietuvis išsiskyrė universalumu ir pasižymėjo beveik visose statistinėse grafose, tačiau jo komanda krito prieš vienus lygos lyderių.

„Pacers“ išvykoje 100:102 (36:25, 24:32, 15:22, 25:23) nusileido Denverio „Nuggets“ krepšininkams.

Rungtynes lietuvio komanda pradėjo sunkiai, šeimininkai iškart pradėjo kaupti pranašumą, tačiau kartu su kiekviena minute „Pacers“ kūrė vis didesnę intrigą ir mažino atsilikimą.

Komandas lemiamą akimirką skyrė du taškai, Bojanas Bogdanovičius sviedė tritaškį, tačiau metimas skriejo pro šalį ir dvikovos nugalėtoju tapo Denverio klubas.

D. Sabonis per 25 minutes pelnė 16 taškų (6/10 dvitaškių, 4/8 baudų metimų), po krepšiais laimėjo 7 dvikovas, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą perėmė ir prarado kamuolį bei 4 kartus prasižengė.

Prieš rungtynes arenoje tylos minute buvo pagerbti Naujosios Zelandijos išpuolio metu žuvę žmonės.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 18 (10 atk. kam.), Darrenas Collisonas 17, Bojanas Bogdanovičius ir Domantas Sabonis (7 atk. kam.) po 16, Mylesas Turneris 15.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 26, Jamalas Murray‘us ir Willas Bartonas po 17, Paulas Millsapas 15 (13 atk. kam.), Malikas Beasley 11, Gary Harrisas 10.