Sabonis trigubu dubliu parbloškė Karnišovo „Bulls“

Domantas Sabonis užfiksavo trigubą dublį ir atvedė Indianos „Pacers“ komandą į pergalę. Lietuvio klubas svečiuose 125:106 (27:28, 39:28, 33:15, 26:35) įveikė Čikagos „Bulls“ ekipą.

D.Sabonis per 34 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 10 kamuolių bei atliko 11 rezultatyvius perdavimus.

„Mano komandos draugai man tikrai padėjo. Jie visas rungtynes man primindavo, kur turiu būti ir padėdavo palaikyti energijos lygį. Kai žaidžiame be gerbėjų, tai labai svarbu“, – sakė D.Sabonis.

Jis pirmose sezono rungtynėse pelnė 32 taškus ir pagerino karjeros taškų rekordą, o šiąnakt užfiksavo penktąjį karjeros trigubą dublį.

„Pacers“ komanda po dviejų kėlinių pirmavo 11 taškų persvara, tada trečiąjį ketvirtį pradėjo atkarpa 18 – 0 ir pergalės nepaleido. Nugalėtojams T.J.Warrenas pelnė 23 taškus, 22 surinko Victoras Oladipo, o pralaimėjusiems 17 taškų įmetė Zachas LaVine’as. Indianapolio klubas prieš „Bulls“ laimėjo dešimtą kartą iš eilės.

„Pacers“: T.J.Warrenas 23, Victoras Oladipo ir Domantas Sabonis (10 atk. kam., 11 rez. perd.) po 22, Malcolmas Brogdonas 18, Dougas McDermottas 12.

„Bulls“: Zachas LaVine’as 17, Lauri Markkanenas 16, Coby White’as 12, Denzelis Valentine’as 11.