Domantas Sabonis praėjusią naktį Lietuvos laiku sužaidė vienas geriausių rungtynių šiame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone.

Lietuvio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (44-25) antroje rungtynių pusėje panaikino 19 taškų deficitą ir namie 108:106 (22:29, 28:34, 31:25, 27:18) įveikė Oklahomos „Thunder“ (42-27).

Buvusią komandą į neviltį varęs D. Sabonis per 28 minutes surinko beveik ketvirtadalį visų ekipos taškų – 26 (7/12 dvit., 12/13 baud. met.), taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus.

Po rungtynių „Pacers“ ekipos kapitonas Thaddeusas Youngas prasitarė, kad paskutiniame kėlinyje atsisakė vykdyti trenerio Nate‘o McMillano nurodymus aikštelėje pakeisti puikiai žaidusį lietuvį.

„Aš pasakiau treneriui, kad Domantas gerai žaidžia. Aikštėje buvęs penketukas žaidė nuostabiai ir pasakiau, kad turime juos palikti. Jis man atsakė, kad būčiau pasiruošęs. Aš visada esu pasiruošęs, bet tas penketukas buvo magiškas. Nenorėjau jo ardyti“, - pasibaigus akistatai sakė Th.Youngas.

26 taškus pelnęs lietuvis šiame NBA sezone rezultatyviau žaidė tik kartą, kai į Niujorko „Knicks“ ekipos krepšį įmetė 30 taškų.