Pirmąją nesėkmę Rusijos krepšinio čempionate patyrė su lietuvius savo gretose turintis Krasnodaro „Lokomotiv“ (1/1) klubas, kuris namuose 64:78 (15:32, 15:15, 18:10, 16:21) nusileido Vladivostoko „Spartak-Primorje“ (1/1) komandai.

Simas Jasaitis per 23 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei perėmė kamuolį.

22 minutes aikštelėje praleidęs Mantas Kalnietis surinko 7 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą bei 4 sykius suklydo.

12 taškų prie pergalės pridėjo Nickas Calathesas (7 atk. kam.), 10 - Aleksas Maričius (12 atk. kam.).