Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komanda su dviem lietuviais – Simu Jasaičiu ir Mantu Kalniečiu – užtikrintai iškovojo kelialapį į Šarlerua mieste vyksiantį Europos taurės finalo ketvertą. Rusijos klubas atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse 90:65 (29:16, 16:21, 26:16, 19:12) nepaliko vilčių Podgoricos „Budučnost“.

Prieš savaitę Juodkalnijoje vykusiame pirmame susitikime lietuvių atstovaujama ekipa taip pat pasiekė įtikinamą pergalę – 72:54. Pusfinalyje „Lokomotiv-Kuban“ susikaus su Valensijos „Valencia Basket“ krepšininkais.

Į pergalę Krasnodaro komandą vedė rezultatyviausiai žaidęs Simas Jasaitis – jis į varžovų krepšį per 25 minutes įmetė 23 taškus (1/2 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 6/6 baudos metimai), po krepšiu sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovo metimus, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, dukart prasižengė ir surinko 28 naudingumo balus.

29 minutes ant parketo praleidęs M.Kalnietis pasižymėjo 10 taškų (2/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai), po krepšiu sugriebė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 16 naudingumo balų.

Taip pat nugalėtojams 17 taškų surinko Derrickas Brownas (7/9 dvitaškiai), 13 – Richardas Hendrixas (6/9 dvitaškiai).

Pralaimėjusiems 14 taškų įmetė Aleksa Popovičius, 9 pridėjo Marko Mugoša, po 8 – Vladimiras Mihailovičius, Strahinja Miloševičius bei Geraldas Lee.