Eurolygos C grupės rungtynėse Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubas po atkaklios kovos rezultatu 70:67 (19:13, 9:22, 14:11, 28:21) nugalėjo „DKV Joventut“ ekipą, kurioje rungtyniauja Simas Jasaitis,

Pirmąjį kėlinuką kur kas geriau žaidė svečiai iš Stambulo, kurie pirmavo 3 taškais (19:16). Antrajame ketvirtyje „DKV Joventut“ ekipa ėmė žaisti užtikrinčiau ir padedami geležinės gynybos ne tik išlygino rezultatą, tačiau ir išsiveržė į priekį.

Antroje rungtynių pusėje „Fenerbahce Ulker“ klubas atsigavo, ėmė kur kas geriau kovoti dėl kamuolių ir ėmė vytis varžovus. Ketvirtojo kėlinuko pabaigoje rezultatas tapo lygus ir nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. S.Jasaitis paskutinę minutę sumetė abu baudos metimus ir išvedė Baladonos ekipą į priekį (67:66), tačiau tuomet nesudrebėjo Emiro Preldzičiaus ranka, kuris pelnė 4 taškus iš eilės ir išplėšė Turkijos klubui pergalę.

Tiesa, S.Jasaitis paskutinėmis sekundėmis bandė gelbėti savo komandą, tačiau du kartus suklydo ir užsidirbo nesportinę pražangą.

Iš viso S.Jasaitis per aikštelėje praleistas 23 minutes pelnė 15 taškų (2/3 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų) ir atkovojo 2 kamuolius, tačiau 2 kartus suklydo.

„Fenerbahce Ulker“: E.Preldzičius 17 (8 atk. kam.), D.Smithas 12, M.Turkčanas 11 (9 atk. kam.).