VTB Vieningosios lygos B grupės susitikime Vilniaus „Lietuvos ryto“ (9 ir 5) klubas svečiuose 65:72 (16:5, 15:12, 16:24, 18:31) nusileido Sankt Peterburgo „Spartak“ (10 ir 6) krepšininkams.

„Lietuvos rytas“ nuo pat dvikovos pradžios žaidė galingai ir pirmajame kėlinyje nuolat didindama pranašumą po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 16:5. Antrajame kėlinyje sostinės klubas nemažino apsukų ir sužaidus 5 minutes jau pirmavo 20 taškų persvara - 27:7.

Pirmuosius gyvybės ženklus „Spartak“ ėmė rodyti antroje ketvirčio pusėje ir tai jiems leido sumažinti deficitą iki 14 taškų - 17:31. Kietai gynyboje rungtyniavę rusai po ilgosios pertraukos toliau artėjo prie „Lietuvos ryto“: spurtas 9:0 pirmiausia leido sumažinti atsilikimą iki vienžeklio skaičiaus - 26:33. Likus žaisti 2 minutes skirtumas buvo ištirpęs jau iki 4 taškų (37:41), bet kiek sėkmingiau paskutinę minutę sužaidė „Lietuvos rytas“, kuris prieš lemiamą atkarą pirmavo 47:41.

Ketvirtajame kėlinyje „Spartak“ tęsė spaudimą ir buvo sumažinę deficitą iki vieno taško - 48:49. Tuomet T.Rice'o dėka pavyko svečiams truktelėti į priekį (55:48), tačiau neilgam. Likus žaisti 4 minutes šeimininkai pradėjo atkarpą, kuri tęsėsi 3 minutes. Per šį laiką „Spartak“ ekipa įmetė 12 taškų be atsako ir išsiveržusi į priekį (66:59) pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„Spartak“: P.Beverley 16 (9 atk. kam.), V.Keyru ir L.Mavrokefalidesas po 13, V.Dragičevičius 12.

„Lietuvos rytas“: T.Rice'as 21, L.Robertsas 9 (10 atk. kam.), R.Seibutis 8, M.Katelynas 7, J.Valančiūnas ir A.Jomantas po 6, S.Babrauskas ir P.Samardžiskis po 4.