52
Hiustono „Rockets“ – San Antonijo „Spurs“ 125:104 (nuotr. SCANPIX)

Visas rungtynes pirmavusi Hiustono „Rockets“ išlygino NBA Vakarų konferencijos pusfinalio rezultatą – 2:2. „Rockets“ šiąnakt namie 125:104 nugalėjo San Antonijo „Spurs“. Po mačo spaudos konferencijoje verkė nugalėtojų gynėjas Patrickas Beverley – mirė krepšininko senelis.

52

„Rockets“ į priekį išsiveržė 1-ąją minutę ir pirmavo iki pat finalinės rungtynių sirenos. Didžiausias šeimininkų pranašumas – 25 taškai (115:90 – 44 minutė).

Abi komandos taikliai atakavo iš žaidimo. „Rockets“ realizavo 50 metimų iš 95 (53 procentai), „Spurs“ – 44 iš 89 (49 proc.). Ekipos prastai metė baudas. Šeimininkai pataikė šešias iš 10-ies (60 proc.), svečiai – devynias iš 18-os (50 proc.).

Po rungtynių P. Beverley verkė spaudos konferencijoje – mirė krepšininko senelis.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 28 (10/18 metimų, 12 rezultatyvių perdavimų, 5 atkovoti kamuoliai), Ericas Gordonas 22 (8/13 met.), Trevoras Ariza 16 (7/9 met., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Lou Williamsas 13 (6/15 met.), Ryanas Andersonas 13 (5/11 met.), Bobby Brownas 11 (5/7 met.), Patrickas Beverley 10 (6 rez. perd.).

„Spurs“: Jonathonas Simmonsas 17 (6/12 met.), Kawhi Leonardas 16 (7/14 met., 6 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge’as 16 (7/13 met., 5 atk. kam.), Patty Millsas 10 (5 rez. perd.).

Serijos rezultatas – 2:2. Penktosios rungtynes vyks San Antonijuje.

Poros nugalėtoja žais su Oklando „Warriors“ ir Jutos „Jazz“ dvikovos laimėtoja. „Warriors“ pirmauja 3:0.

„Spurs“ (61 pergalė / 21 pralaimėjimas) reguliariajame sezone Vakaruose buvo antra, „Rockets“ (55/27) – trečia.