Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse susigrūmė čempionato lyderiai – po penkių įvarčių dramatiško mūšio pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“, kuris 3:2 (2:1) palaužė Dortmundo „Borussia“.

Dortmundo klubas pirmasis išsiveržė į priekį, kai 5-ąją minutę pasižymėjo Julianas Brandtas, bet vos po keturių minučių rezultatą išlygino Robertas Lewandowskis.

Prieš pat pirmo kėlinio pabaigą Kingsley Comanas (44 min.) išvedė svečius į priekį. Tačiau ir vėl greitai buvo atstatyta lygybė – prasidėjus antram kėliniui įvartį pelnė Erlingas Brautas Haalandas (48 min.).

Pergalingą įvartį galiausiai pelnė R. Lewandowskis, antrą kartą kamuolį į vartus pasiuntęs 77 min., kai realizavo 11 m baudinį.

Po šios pergalės „Bayern“ su 34 taškais įsitaisė pirmoje vietoje, „Borussia“ yra antra su 30 taškų.