Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) stebinti nenustoja Klivlando „Cavaliers“ (7/4) ekipa. Ohajo klubas išvykoje 126:109 (29:30, 27:27, 33:18, 37:34) neturėjo problemų su Niujorko „Knicks“ (6/4).

Dar startavus trečiajam kėliniui rezultatas buvo lygus (59:59), tačiau fantastiškai tritaškius metę „Cavaliers“ įjungė aukštesnę pavarą ir keliais spurtais susikūrė pergalę be didesnės intrigos

. Fantastišką pasirodymą surengė nuo suolo pakilęs Ricky Rubio, per 31 minutę pelnęs 37 taškus (5/10 dvitaškių, 8/9 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojęs 3 ir perėmęs kamuolį, išdalinęs 10 rezultatyvių perdavimų, 4 kartus suklydęs bei sykį prasižengęs.

Ispanas šiame susitikime pagerino asmeninius taškų, pataikytų tritaškių ir metimų „iš žaidimo“ rekordus, pakartojo geriausią išmestų tolimų pasiekimą

„Kai kamuolys krenta į krepšį, jautiesi viską darantis teisingai. Vis dėlto tai nėra tiesiog taškų rinkimas, tai tiesiog gero kelio pasirinkimas, teisingi sprendimai kiekvieną kartą“, – po mačo filosofavo R.Rubio.

Geriausias karjeros rungtynes sužaidė ir trečiasis šių metų naujokų biržos pasirinkimas Evanas Mobley, atseikėjęs varžovams 26 taškus. Niujorko klubas vertėsi be pagrindinio įžaidėjo Kemba Walkeris, o jo vietą starto penkete užėmęs Derrickas Rose‘as per 29 minutes pelnė 17 taškų ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus.

„Cavaliers“: Ricky Rubio 37 (10 rez. perd., 8/9 tritaškių), Evanas Mobley 26 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Jarrettas Allenas 18 (17 atk. kam.), Dariusas Garlandas 16 (5 rez. perd., 4/5 tritaškių),Dylanas Windleris 9 (3/4 tritaškių).

„Knicks“: Juliusas Randle‘as 19 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Derrickas Rose‘as 17 (5 rez. perd.), Evanas Fournier 15 (2/7 tritaškių), Immanuelis Quickley 12 (5 rez. perd.), Obi Toppinas 11 (4/4 dvitaškių), Alecas Burksas 10.D