Ričardui Berankiui nepavyko patekti į „Ethias Trophy“ turnyro pusfinalį. Nors geriausias Lietuvos tenisininkas atakuodamas bandė iniciatyvą laikyti savo rankose, tai prie nieko neprivedė. 80-oji pasaulio raketė penktadienį „Challenger“ serijos varžybų Belgijoje ketvirtfinalyje 4:6, 4:6 nusileido 158-am pasaulyje Vincentui Millotui iš Prancūzijos.

Pirmame sete R.Berankio nesėkmę lėmė jau pačioje pradžioje pralaimėta padavimų serija. Antra dvikovos dalis susiklostė panašiai – pirmame geime, kuris truko 8 minutes, lietuvis vėl pralaimėjo padavimus. Nors Ričardui pavyko išlyginti rezultatą (3:3), lietuvis iškart trečiąsyk pralaimėjo padavimus ir atsitiesti jau nesugebėjo.

Beje, prieš paskutinį antro seto geimą R.Berankiui prireikė medicinininės pertraukėlės, bet jos priežastis neaiški.

Taip V.Millotas 80-ajai pasaulio raketei atkeršijo už patirtą pralaimėjimą 2008 metais vykusiame „Challenger“ turnyre Niujorke.

Pergalės atveju geriausias Lietuvos tenisininkas būtų pirmą kartą nuo balandžio mėnesio patekęs į bet kokios kategorijos turnyro pusfinalį.

„Ethias Trophy“ turnyro ketvirtfinalyje pasirodymą baigęs R.Berankis užsidirbo 25 ATP reitingo taškus ir 3,1 tūkst. eurų.

V.Millotas, kuris ketvirtadienį nugalėjo ir 49-ą pasaulyje ukrainietį Ilją Marčenko, užsitikrino 45 reitingo taškus ir 5375 JAV dolerius. Pusfinalyje prancūzo lauks dvikova su jaunojo ruso Andrejaus Rublevo ir vokiečio Danielio Brandso poros nugalėtoju.