Vokietijoje pirmadienį prasidėjo ATP "Challenger Tour" serijos "Neckarcup" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 42,5 tūkst. eurų.

Nesėkmę jau pirmajame vienetų varžybų rate patyrė 24-erių metų Ričardas Berankis. 91-ą vietą pajėgiausių planetos žaidėjų klasifikacijoje užimantis ir trečiąjį reitingą turnyre turėjęs lietuvis pirmajame rate po 1 valandą ir 39 minutes trukusios kovos 6:7 (6:8), 4:6 nusileido 34-erių korto šeimininkui Michaeliui Berreriui (ATP-150) bei liko be ATP reitingo taškų ir tenkinosi 440 eurų čekiu.

Tai nebuvo pirmasis tenisininkų mačas korte - pernai vykusį tarpusavio mačą lietuvis laimėjo rezultatu 7:6 (7:3), 6:3.

M. Berrerio varžovu vienetų aštuntfinalyje bus 22-ejų metų slovakas Jozefas Kovalikas (ATP-219), kuris pirmadienį šešioliktfinalyje per 1 valandas ir 43 minutes 7:6 (7:3), 6:4 nugalėjo 28-erių Aleksandrą Nedovesovą (ATP-117) iš Kazachstano.

Dvejetų varžybų aštuntfinalyje R. Berankio ir argentiniečio Guido Pellos varžovais bus italas Alessandro Motti poroje su JAV tenisininku Denissu Novikovu.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 90 ATP reitingo taškų bei 6150 eurų čekis.