Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždės Alleno Iversono rezultatyvus debiutas jo naujosios komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo. Namuose žaidusi Stambulo „Bešiktaš Cola Turka“ 91:94 (24:14, 20:21, 25:28, 22:31) apmaudžiai nusileido Vršaco „Hemofarm“ krepšininkams.

Iki mačo pabaigos likus 4 minutėms šeimininkai dar tvirtai pirmavo (85:74), tačiau kovingieji serbai neketino nuleisti rankų ir laimėję atkarpą 10:2 grėsmingai priartėjo – 84:87.

Prasidėjus paskutinei minutei A. Iversonas prarado kamuolį, o Milanas Mačvanas tolimu metimu sumažino deficitą iki minimumo – 90:91. Turkams nesugebėjus surengti rezultatyvios atakos Miljanas Pavkovičius smeigė dar vieną tolimą metimą – 93:91. Mire'o Chatmano tritaškis skriejo pro šalį, taip galutinai palaidodamas viltis kautis dėl pergalės.

24 minutes rungtyniavęs A.Iversonas pelnė 15 taškų (1/6 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4/6 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė bei surinko 11 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems Andrew Ogilvy įmetė 20 taškų (12 atk. kam.), Serhatas Cetinas – 15, M.Chatmanas pridėjo 13 taškų.

Nugalėtojams M.Mačvanas surinko 17 taškų (15 atk. kam.), M.Pavkovičius – 16, Mustafa Abdul Hamidas – 15, Milošas Borisovas – 14 (8 atk. kam.), Bojanas Krstovičius – 10 taškų.