Vilniaus „Lietuvos rytas“ (4/1) sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Dariaus Maskoliūno auklėtiniai Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse (LKL) Panevėžyje 114:66 (23:22, 24:19, 33:12, 34:13) sutriuškino „Lietkabelį“ (5/5) ir iškovojo ketvirtąją pergalę čempionate.

Pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė Tauras Jogėla, tačiau tritaškiu atsakęs Janis Blūmas išvedė vilniečiųs į priekį 3:2. Įpusėjus kėliniui aikštės šeimininkai turėjo 4 taškų pranašumą (10:6), tačiau atkarpą 5:0 laimėję „Lietuvos ryto“ krepšininkai persvėrė rezultatą (11:10). Ketvirtis baigiasi svečiams pirmaujant 23:22.

Antrojo kėlinuko pradžioje komandos ir toliau rungtyniavo taškas į tašką. „Lietuvos rytui“ pavyko atstatyti 5 taškų pranašumą (32:27), tačiau „Lietkabelis“ svečiams nutolti neleido. K.Vecvagaro dvitaškis išvedė aikštės šeimininkus į priekį (33:32). Vis dėlto, vilniečiams pavyko atsitiesti ir kėlinio pabaigoje jie turėjo 6 taškų persvarą – 47:41.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui „Lietuvos rytas“ įgijo 16 taškų persvarą (66:50). Vilniečiai per trečiąjį kėlinį varžovams leido įmesti vos 12 taškų, tuo tarpu patys pelnė 33 ir prieš paskutinį ketvirtį turėjo saugią 27 taškų persvarą – 80:53.

„Lietuvos rytas“ toliau didino savo pranašumą. Sužaidus 3 min. vilniečiai pirmavo jau 35 taškų skirtumu (89:54). Įpusėjus kėliniui „Lietuvos rytas“ jau buvo peržengęs šimto taškų ribą, tuo tarpu aikštės šeimininkai – vos perkopė pusšimtį (56:102). Vilniečiai šventė pergalę 114:66.

„Lietuvos rytas“: L.Radoševičius (10/12 dvitaškiai, 6 atk. kam., 3 blk.) 23, M.Katelynas (3/3 tritaškiai) 15, D.Redikas (3/4 tritaškiai) ir D.Ivanovas (5/7 dvitaškiai, 9 atk. kam.) po 13, J.Blūmas 11, S.Buterlevičius 10, P.Samardžiskis ir A.Jomantas po 7, D.Dulkys 5, R.Seibutis ir E.Bendžius po 4, S.Babrauskas 2.

„Lietkabelis“: T.Jogėla (10/10 baudos metimai) 18, K.Babkauskas 12, K.Vecvagaras 11, A.Butkevičius 10, K.Ciprussas 7, M.Kupšas 6.