Itin intrigavusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mūšyje pergalę iškovojo vis dar be pralaimėjimų žengiantys Šiaulių „Šiauliai“ (6/0), kurie namuose 98:86 (28:23, 23:23, 20:22, 27:18) pranoko Prienų „Rūdupį“ (5/1).

Nors „Šiauliai“ pirmavo didžiąją mačo dalį, tačiau varžovai jiems nuolat kvėpavo į nugarą, o trečiojo kėlinio pabaigoje jiems pavyko ir išlyginti rezultatą - 67:67. Vis dėlto daugiau „Rūdupiui“ nuveikti nieko nepavyko, kadangi vėliau šeimininkai žaidė sėkmingiau, susikrovė bent jau kiek saugesnę persvarą ir išlaikė ją iki pat finalinės sirenos - 98:86.

Nugalėtojams Edvinas Ruzgas įmetė 23 taškus, Vytautas Šarakauskas pridėjo 19 (7 atk. kam.), Cameronas Longas 18, Valdas Vasylius 13 (7 atk. kam.), Rashaunas Broadusas (10 rez. perd.) - 12 taškų.

Pralaimėjusių gretose Povilas Butkevičius surinko 26 taškus (11 atk. kam.), Gintaras Kadžiulis pelnė 18, Dainius Šalenga - 17.