Šiandien žaistose Lietuvos A lygos rungtynėse Vilniaus futbolo klubas „REO“ savo aikštėje 2:0 pirmavo prieš Pakruojo „Kruoją“, bet persvaros neišsaugojo. Atkakli dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:0), teigiama pranešime spaudai.

„Toks jau futbolas. Galėjo baigtis ir blogiau“, – po rungtynių sakė „REO“ treneris Viačeslavas Sukristovas. Kaip pagrindinę priežastį, kodėl nepavyko iškovoti pergalės, jis nurodė žaidėjų ligas ir traumas, išretinusias komandos gretas. „Gynybos grandyje žaidęs Karolis Jasaitis dvi dienas prieš rungtynes karščiavo, varžybų metu jis pasijuto blogai, todėl buvome priversti jį pakeisti ir į gynybą atitraukti kitą saugą. Deja, spragos gynyboje nepavyko užpildyti. Po traumos dar neatsigavęs T. Ražanauskas, koją skauda M. Grigalevičiui, yra ir kitų traumuotų futbolininkų, todėl darėme priverstinius keitimus, o lygiavertės pamainos pagrindiniams žaidėjams trūksta. Tikimės, kai tik bus galimybė, komandą papildyti naujais futbolininkais“, ­– sakė „REO“ treneris.

Pirmas rungtynių kėlinys vyko apylygiai. 38 min. vieną gražiausių sezono įvarčių įmušė „REO“ saugas Andrius Lipskis, iš 22-23 m atstumo stipriu smūgiu pasiuntęs kamuolį į viršutinį Pakruojo komandos vartų kampą. Antro kėlinio pradžioje, 48 min., po vilniečių puolėjo Mindaugo Grigalevičiaus smūgio kamuolys atsitrenkė į varžovų gynėją ir rikošetu antrą kartą atsidūrė „Kruojos“ vartuose.

Po antro įvarčio „REO“ atsitraukė ir atidavė iniciatyvą Pakruojo futbolininkams. 72 min. „Kruojos“ saugas Artūras Žulpa smūgiu galva rezultatą sušvelnino, o dar po dešimties minučių Sergejus Žygalovas (Sergii Zhygalov) rezultatą išlygino.

Rungtynių pabaigoje pergalę galėjo išplėšti ir viena, ir kita komanda. 89 min. po jauno „REO“ puolėjo Igno Bagdono smūgio atrodė, kad kamuolys tuoj kirs „Kruojos“ vartų liniją, bet Pakruojo vartininkas išgelbėjo savo komandą.