Ketvirtadienį „Betsafe–LKL“ čempionate sužaistos dvejos rungtynės. Klaipėdos „Neptūnas“ antrajame kėlinyje įgijo lemiamą persvarą ir apkartino Antano Sireikos sugrįžimą į Šiaulius.

Rezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse geriau sėkėsi „Šiaulių“ krepšininkams, kurie besibaigiant pirmajam ketvirčiui turėjo trijų taškų persvarą. Visgi, paskutinę kėlionio sekundę „Neptūno“ naujokas Renaldas Seibutis pataikė iš aikštės vidurio ir išlygino rezultatą 22:22.

Iš karto po ilgosios pertraukos 17 taškų pranašumą susikrovę klaipėdiečiai 82:73 (22:22, 21:10, 18:18, 21:23) įveikė „Šiaulius“.

„Neptūno“ gretose išsiskyrė Renaldas Seibutis, pelnęs 17 taškų. Gynėjas taip pat sukūrė gražiausią rungtynių epizodą.