Trečiąją pergalę iš eilės 2014-2015 metų sezono Turkijos vyrų krepšinio čempionato starte iškovojo bei šešiolikos komandų turnyro lyderių gretose žengia Stambulo "Daruššafaka Doguš" klubas su Renaldu Seibučiu, šeštadienį namuose 108:82 (33:26, 29:16, 17:23, 29:17) nugalėjęs trečiąją nesėkmę iš eilės patyrusią bei autsaiderių gretose likusią Ankaros "Turk Telekom" ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 26 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei sykį prasižengė. Per 26 žaidimo minutes (25:50) R.Seibutis pataikė 2 tritaškius iš 3, 8 dvitaškius iš 9 ir realizavo visus 4 baudų metimus.

25 taškais prie pergalės prisidėjo Johnas Shurna, 15 - Lynnas Greeras, 9 - Huseynas Koksalas.

Svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Joshua Carteris (23 tšk.), Michaelas Rollas (16 tšk.) bei Cemalas Nalga (10 taškų).

Taip pat tris susitikimus pirmenybių starte laimėjo ir Izmiro "Pinar Karšiyaka" krepšininkai.

Antrąją nesėkmę trečiajame ture patyrė bei į dvyliktąją poziciją smuktelėjo lygoje debiutuojanti Stepono Babrausko "Istanbul BŠB" komanda, savo aikštėje 71:81 (22:16, 17:25, 20:21, 12:19) nusileidusi į ketvirtąją vietą pakilusiai Bandirmos "Banvit" (2 pergalės ir 1 pralaimėjimas) ekipai.

Lietuvos krepšininkas tepelnė 1 tašką, sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir dusyk prasižengė. Per 23 minutes (22:55) S.Babrauskas realizavo 1 baudos metimą iš 2, tačiau visu trys jo dvitaškiai ir vienintelis tolimas metimai skriejo pro šalį.

Stambulo "Galatasaray" (1/1) klubas su Martynu Pociumi - dešimtas.