Rekordiškai daug šiemet laiko ant parketo laiko praleidęs Ignas Brazdeikis žaidė rezultatyviai, o jo atstovaujama Orlando „Magic“ (9/39) ekipa namuose 114:95 (23:19, 30:18, 32:37, 29:21) įveikė Čikagos „Bulls“ (28/17) komandą.

I. Brazdeikis per 25 minutes surinko 11 taškų (1/3 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei tris sykius prasižengė.

Tai buvo kartu rezultatyviausios jo rungtynės šį sezoną.

Pirmajame kėlinyje svečiai dar bandė priešintis, bet Orlando ekipa gana grei šovė į priekį. Artėjant antrojo kėlinio pabaigai jie susikrovė ir dviženkį pranašumą (51:37).

Vėliau skirtumas dar ūgtelėjo. Bet tuomet Čikagos ekipos krepšininkai vis dėlto nebuvo linkę taip lengvai pasiduoti, spurtavo 13:0 ir priartėjo iki 64:71.

Nepaisant to, lemiamu metu  „Magic“ vėl truktelėjo į priekį, metimus pataikė I. Brazdeikis ir Moritzas Wagneris, o komanda įgijo vėl solidesnę persvarą ir užtikrintai išlaikė persvarą iki rungtynių pabaigos.

Nugalėtojams M. Wagneris pelnė 23 taškus, Wendellas Carteris pridėjo 19.

„Bulls“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo DeMaro DeRozano sezono pasirodymas. Jis iš viso pelnė 41 tašką.

„Bulls“ šiame mače vertėsi be tokių svarbių krepšininkų kaip Zachas LaVine'as, Lonzo Ballas ar Alexo Caruso.

„Magic“: Moritzas Wagneris 23 (4 rez. perd.), Wendellas Carteris 19, Franzas Wagneris 18, Jalenas Suggsas 15 (7 rez. perd.), Cole'as Anthony, Chuma Okeke (7 atk. kam ir Ignas Brazdeikis po 11.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 41, Coby White'as 22, Nikola Vučevičius 13 (13 atk. kam..), Ayo Dosunmu 7.