„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 5:1 nugalėjo „Wolves“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius 3 taškus, o net keturis įvarčius jiems pelnė belgas Kevinas De Bruyne.

Belgas vien per pirmas 24 minutes pasižymėjo tris kartu ir tai tapo greičiausiu pelnytu „hat-tricku“ Anglijos Premier“ lygos istorijoje.

Pirmasis saugo įvartis krito 7–ąją minutę, po kelių akimirkų varžovai sugebėjo išlyginti rezultatą, bet K. De Bruyne susmeigė dar du tikslius smūgius į varžovų vartus.

Ketvirtąjį įvartį jis pelnė jau po pertraukos, o varžovų triuškinimą 68–ąją minutę pabaigė Philas Fodenas.

„Man City“ tapo vos trečiąja komanda, kurios gretose du žaidėjai pelnė 4 ar daugiau įvarčių „Premier“ lygos rungtynėse vieno sezono metu. Prieš tai šį sezoną tai padarė Gabrielis Jesusas.

„Man City“ po 36 sužaistų rungtynių turi surinkęs 89 taškus ir rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Liverpool“ su 86 taškais vis dar alsuoja tiesioginiams konkurentams į nugarą, likus sužaisti du turus.