Eurolygos turnyro TOP-16 etapo kovas pergalingai baigė antrąją vietą F grupėje užėmusi Madrido „Real“ ekipa, kuri namuose 83:82 (17:14, 23:26, 21:21, 22:21) palaužė Berlyno „Alba“ krepšininkus.

kaip ir pirmojoje dvikovoje Vokietijoje, Madrido klubas turėjo nemažai paplušėti, jog įrodytų savo pranašumą prieš „Alba“ krepšininkus. Po trijų kėlinių rungtynėse Madride rezultatas dar buvo lygus (61:61), tačiau „Karališkasis“ klubas paskutiniame ketvirtyje sužaidus dvi minutes jau turėjo penkių taškų pranašumą - 68:63.

Visgi svečiai atsakė keturių minučių spurtu 17:5 ir po Julioso Jenkinso tolimo metimo „Real“ treneris Juanas Plaza buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes Vokietijos čempionai pirmą kartą įgijo septynių taškų persvarą - 80:73.

Po minutės pertraukėlės iniciatyvos ėmėsi „Real“ ekipos gynėjas Raulis Lopezas. Krepšininkas pelnė penkis taškus iš eilės, tritaškį pridėjo Louisas Bullockas ir komandas teskyrė vienas taškas - 81:82. „Alba“ klubo ataka baigėsi netiksliu Casey Jacobseno metimu, o „Real“ klubui pergalę atnešė to paties R.Lopezo dvitaškis paskutinėmis mačo akimirkomis - 83:82.

Turnyro ketvirtfinalyje „Real“ susitiks su Pirėjo „Olympiacos“ klubu.

„Real“: A.Hervelle 18 (dvitaškiai 6/6), J.Massey 14 (tritaškiai 2/2), R.Lopezas ir A.Mumbru - po 12.

„Alba“: B.Sekuličius 21 (dvitaškiai 9/14, 8 atk. kam.), J.Jenkinsas 17 (tritaškiai 5/5), R.Wrightas 9 (dvitaškiai 0/6).