Trečiadienio vakarą Ispanijos „La Liga“ futbolo pirmenybėse karališkasis Madrido „Real“ klubas išvykoje net 0:3 suklupo prieš „Sevilla“ komandą.

Aikštelės šeimininkai visus tris dvikovos įvarčius pelnė dar pirmajame kėlinyje. Tai pirmas kartas po 15 metų pertraukos, kai „Real“ praleido tris įvarčius be atsako per pirmąsias 45-ias mačo minutes.

Po rungtynių Madrido ekipos treneris Julenas Lopetegui neieškojo pasiteisinimų ir teigė, jog šią akistatą reikia kuo greičiau pamiršti.

„Mūsų problema, jog „Sevilla“ šiandien buvo akivaizdžiai geresnė komanda. Jie pelnė du įvarčius ir rungtynių pradžioje žaidė labai šaltakraujiškai. Vėliau patys neišnaudojome keleto puikių šansų, kurie nužudė mūsų viltį. Tai buvo prastas komandos pasirodymas, o „Sevilla“ šias rungtynes laimėjo pelnytai.

Turėjome idėją spausti varžovus, tačiau mums to nepavyko padaryti taip, kaip tikėjomės ir už tai sumokėjome jau rungtynių pradžioje. Nei žaidėjai, nei treneriai nepasirodė taip kaip gali pirmoje rungtynių dalyje“, - spaudos konferencijos metu kalbėjo J.Lopetegui.

Netrukus strategas pradėjo aukštinti Ispanijos „La Liga“ futbolo čempionato lygį:

„La Liga“ yra tikras maratonas, kuriame netrūksta iššūkių. Tokie dalykai nutinka „La Ligoje“ ir ateityje tai vėl pasikartos. Šiuo metu turime žvelgti į ateityje laukiančias svarbias dvikovas ir pasiruošti kaip galime geriausiai artėjančiam mūšiui, kurį turėsime jau po dviejų dienų“,- teigė J.Lopetegui.

Madrido futbolininkų artėjančiame pirmenybių ture laukia ne ką mažesnis iššūkis. „Real“ rugsėjo 29-ąją dieną stos į kovą Madrido derbyje prieš „Atletico“ komandą.