Penktadienį dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Madrido „Real“ (10/5) ekipa, kuri dramatiškose ir pratęsimo pareikalavusiose rungtynėse 86:82 (12:12, 19:18, 18:21, 20:18, 17:13) palaužė Pirėjo „Olympiacos“ (7/7) komandą.

Rungtynės vyko taškas į tašką ir nei viena komanda neįgijo didesnės persvaros. Likus žaisti vos minutei ir „Real“ pirmaujant 2 taškais (69:67) Walteris Tavaresas atliko penktą savo bloką ir išskubėjo į puolimą.

Jame „Real“ laikė kamuolį iki pat paskutinės atakos sekundės ir nepaisant to, kad jų metimas buvo sėkmingas, tačiau po vaizdo peržiūros paaiškėjo, kad kamuolys buvo paleistas jau pasibaigus atakos laikui ir rezultatas liko nepakitęs. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos dar buvo likę 29 sekundės ir Sergio Llullas nieko nelaukė bei prasižengė prieš Kostą Slouką, kuris sėkmingai realizavo abu baudos metimus (69:69).

Per likusį laiką „Real“ ne tik, kad nepavyko surengti rezultatyvios atakos, tačiau likus 6 sekundėms Jaycee Carrollas prarado kamuolį, tačiau paskutinis K.Slouko metimas buvo netikslus ir komandos žaidė pratęsimą.

Pratęsimą geriau pradėjo „Real“, kuri po W.Tavaerso dėjimo ir taiklios baudos išsiveržė į priekį 72:69. Sužaidus keletą minučių „Real“ pranašumas siekė 5 taškus (76:71), tačiau tada Shaquielle‘as Mckissičius išprovokavo pražangą ir realizavo 3 baudos metimus, o dvitaškį pelnė Hassanas Martinas ir rezultatas jau buvo lygus 76:76.

Likus žaisti 45 sekundes H.Martinas pelnė dvitaškį (81:79), tačiau S.Lullas atsakė tolimu metimu (82:81). Organizuojant vieną iš paskutinių „Olympiacos“ atakų, H.Martinas nesėkmingai atliko perdavimą K.Sloukui ir likus žaisti 14 sekundžių bei pirmaujant vienu tašku kamuolys atiteko „Real“ ekipai.

Nors „Olympiacos“ greitai prasižengė, bet Nicolas Lapravittola pataikė abu baudos metimus (84:81), greitai prasižengė prieš varžovus, kurie pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų ir galiausiai po N.Lapravittola dar dviejų sėkmingų baudos metimų nebeteko galimybės pasivyti „Real“ vienu tolimu metimu.

„Olympiacos“: Hassanas Martinas ir Shaquielle‘as Mckissicas – po 18, Saša Vezenkovas, Livio Jeanas-Charlesas ir Octaviusas Ellisas – po 7.

„Real“: Nicolas Laprovittola 19 (27 naud. bal.), Trey Thompkinsas 15, Walteris Tavaresas 13 (10 atk. kam., 5 blokai), Sergio Llullas 10.