0

Lengvą pergalę penktajame Eurolygos ture iškovojo Martyno Pociaus Madrido „Real“ klubas, C grupės rungtynėse namuose 104:84 (24:18, 26:18, 31:26, 23:22) įveikęs Stambulo „Anadolu Efes“ komandą.

Po pirmojo grupių etapo rato Ispanijos grandai savo sąskaitoje turi 3 pergales ir 2 pralaimėjimus. Turkijos ekipos kraityje - 2 laimėjimai ir 3 nesėkmės.

„Real“ dėl pergalės pernelyg daug prakaito neišliejo. Pergalingą pranašumą M.Pociaus klubas susikrovė dar prieš ilgąją pertrauką (50:36). Po pertraukos jis tik dar padidėjo ir „Real“ laimėjimas abejonių nesukėlė.

M.Pocius per 11 minučių pasižymėjo 2 taškais (0/1 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.

„Real“: Jaycee Carrollas 19 (5/8 trit.), Nikola Mirotičius 17, Carlosas Suarezas 15, Rudy Fernandezas 14.

„Anadolu Efes“: Ermalis Kuqo ir Duško Savanovičius po 15, Ersanas Ilyasova 14, Keremas Tunčeri 10.