„Real“ Ispanijoje sensacingai krito prieš „Alaves“

Šeštadienio vakarą Ispanijos „La Liga“ čempionate skaudų pralaimėjimą patyrė Madrido „Real“ (17 tšk.) ekipa, kurio po itin apmaudžios vartininko klaidos namuose 0:2 pralaimėjo „Alaves“ (13 tšk.) ekipai.

Pirmąjį įvartį „Alaves“ ekipai jau 5-ą minutę pelnė Lucas, kai realizavo teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį.  Skirtumą 49-ą minutę po šiurkščios „Real“ vartininko Thibauto Courtoiso klaidos padvigubino Joselu.

Nepaisant vienos klaidos, T.Courtoisas taip pat ir gelbėjo komandą, kai 24-ą minutę atrėmė į greitą ataką visiškai vieno išbėgusio varžovo smūgį.

86-ą minutę „Real“ viltis pakovoti bent jau dėl lygiųjų atgaivino Casemiro, kuris pakartojo komandos draugo smūgį ir įmušė pirmąjį šeimininkų įvartį.

„Alaves“ ekipai tai buvo pirmoji pergalė prieš „Real“ po trijų iš eilės nesėkmių. Jiems tai taip pat pirmoji pergalė po trijų iš eilės lygiųjų „La Liga“ čempionate.

„Real“ ekipai tai buvo antras pralaimėjimas per trejas rungtynes. Nuo lyderių „Real Sociedad“ ir Madrido „Atletico“ (žaidė rungtynėmis mažiau), „Real“ dabar atsilieka 6 taškais.