Madrido „Real“ žengė į Eurolygos finalo ketvertą. Jono Mačiulio ekipa seriją su Kęstučio Kemzūros Stambulo „Darussafaka“ laimėjo 3:1. „Real“ lemiamose rungtynėse penktadienį Turkijoje varžovus įveikė 89:78 (24:21, 21:17, 27:20, 17:20).

„Real“ krepšininkai mačą svečiuose pradėjo rimtai nusiteikę baigti seriją. Jie 4-ąją minutę pirmavo 11:5.

Antrojo kėlinio viduryje į priekį buvo išsiveržusi „Darussafaka“ (28:26 – 13 min.). „Real“ bemat susigrąžino persvarą ir po dviejų kėlinių pirmavo 45:38.

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandas pirmąkart skyrė dviženklė riba – 49:38 (22 min.).

32-ąją minutę J. Mačiulio ekipa buvo priekyje 77:60. „Darussafaka“ dar laimėjo atkarpą 11:0 (76:82 – 38 min.), bet varžovų nebepasivijo.

„Real“ atliko 21 rezultatyvų perdavimą, „Darussafaka“ – septynis.

Vyriausiasis Madrido komandos treneris Pablo Laso J. Mačiulio rungtynėms neregistravo. Lietuvis nepateko į „Real“ 12-uką.

„Darussafaka“: Bradas Wanamakeris 25 (7/10 dvitaškių, 8/8 baudų, 6 išprovokuotos pražangos, 5 klaidos), Scottie Wilbekinas 14 (6/6 baud., 6 išpr. praž., 5 pražangos), Willas Clyburnas 11 (7/8 baud.), Jamesas Andersonas (5 atk. kam.).

„Real“: Sergio Llullas 17 (6/6 baud., 6 išpr. praž., 5 rezultatyvūs perdavimai), Trey Thompkinsas 15 (6/9 dvit.), Anthony Randolphas 15, Jaycee Carrollas 12 (5/5 baud.), Luka Dončičius 11 (6/8 baud., 7 rez. perd., 6 išpr. praž., 5 atk. kam.).

„Real“ seriją laimėjo 3:1. Madirdo komanda pusfinalyje žais su Stambulo „Fenerbahce“, kuri ketvirtfinalyje iš kovos eliminavo Atėnų „Panathinaikos“.