0

Antradienį vėlai vakare Ispanijos stadionuose buvo žaidžiamos trejos šalies Karaliaus taurės turnyro („Copa del Rey“) atsakomosios aštuntfinalio rungtynės.

Į kitą etapą žengė Madrido „Real“ futbolininkai išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 palaužę „Malaga“ vienuolikę. Primename, jog pirmasis komandų susitikimas „Santiango Bernabeu“ stadione po atkaklios kovos baigėsi šeimininkų pergale 3-2.

„Karališkojo“ klubo gretose antrajame kėlinyje pasižymėjo po keitimo pasirodęs Prancūzijos nacionalinės rinktinės puolėjas Karimas Benzema. Verta paminėti, jog dėl traumos susitikimo nebaigė „Real“ saugas Sami Khedira.

Kelialapiu į ketvirtfinalį taip pat džiaugėsi trečiosios pagal pajėgumą šalies lygos „Mirandes“ ekipa, bei keturis įvarčius per šešias minutes pelnę „Mallorca“ futbolininkai.