Stambulo „Efes Pilsen“ klubas penktojo Eurolygos turo rungtynėse namuose buvo priverstas rezultatu 81:95 (15:21, 25:25, 21:25, 20:24) pripažinti Madrido „Real“ krepšininkų pranašumą ir patyrė trečiąją nesėkmę šį sezoną.

Jau pirmojo kėlinuko pabaigoje „Real“ krepšininkai atitrūko, antrojo ketvirčio pradžioje padidino pranašumą iki dviženlio (27:17), tačiau aikštelėje pasirodęs M.Vujaničius pataikė du tritaškius iš eilės ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (27:29). Iki pat ketvirtojo kėlinuko žaidimas vyko pagal tą patį scenarijų: Madrido krepšininkai atitrūkdavo, o šeimininkai pasivydavo.

Trečiojo kėlinuko pabaigoje „Efes Pilsen“ krepšininkai turėjo galimybę perimti iniciatyvą, bet metimai skriejo pro šalį. Tuo tarpu J.Massey pataikė iš toli, o ispanai spurtavo 9:1 ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 10 taškų persvarą (71:61). Paskutinę dvikovos atkarpą „Real“ krepšininkai žaidė užtikrintai. Jie neleido šeimininkams mažinti skirtumo, išlaikė dviženklį pranašumą ir vienu metu turėjo 18 taškų persvarą (93:75), o rungtynes laimėjo 95:81.

„Efes Pilsen“: Ch.Smithas 22 (tritaškiai 1/6, 5 per.kam.), M.Vujaničius 18, B.Thortonas 14 (6 kld.), K.Pekeris 10 (6 atk.kam.).

„Real“: Q.Hosley 24, J.Massey 17 (7 atk.kam.), L.Bullockas (5 rez.perd.) ir S.Llullas (6 rez.perd.) - po 11, A.Mumbru ir F.Reyesas (6 atk.kam.) - po 10.