Sekmadienį Tokijoje (Japonija) tęsiasi pirmasis pasaulio plaukimo taurės etapas olimpiniame (50 m ilgio) baseine, kuriame į dar vieną finalą pateko lietuvis Danas Rapšys.

200 metrų laisvu stiliumi rungtyje D.Rapšys finišavo per 1 min. 48,31 sek. ir tarp 44 plaukikų užėmė antrą vietą.

Greičiau už lietuvį plaukė tik Japonijos atstovas Katsuhiro Matsumoto (1:48,28 sek.).

50 metrų peteliške rungtyje Tadas Duškinas finišavo per 24,13 sek. bei su italu Santo Condorelli pasidalino 17-18 vietas.

200 metrų krūtine rungtyje Andrius Šidlauskas ir Giedrius Titenis parodė labai panašų laiką, bet abu lietuviai liko už finalo ribų. A.Šidlauskas distanciją įveikė per 2 min. 12,29 sek. ir užėmė 11 vietą, tuo tarpu G.Titenis finišavo per 2 min. 12,38 sek. ir buvo dvyliktas.

Primename, kad penktadienį D.Rapšys iškovojo auksą 400 m laisvuoju stiliumi plaukime, tuo tarpu 100 m laisvu stiliumi rungtyje užėmė 8-ą vietą.